Aktualności » Bilety na Arkę już w sprzedaży!
14-11-2017r.

Możecie już nabywać wejściówki na najbliższe domowe spotkanie Wisły Płock z Arką Gdynia, które rozegrane zostanie w ramach 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Mecz odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 15:30 i będzie czwartym w ramach akcji Jesienny Piątak.

 

Nafciarze w lipcu zremisowali w Gdynii z Arką 1:1, a jedyną bramkę dla płocczan zdobył na początku spotkania Damian Byrtek, wykorzystujący daleki wyrzut z autu Arkadiusza Recy. Co więcej w poprzednich rozgrywkach niebiesko-biało-niebiescy z Arkowcami mierzyli się trzykrotnie i ani razu nie przegrali, co również jest dobrym prognostykiem przed pierwszym grudniowym starciem w 2017 roku. Zanim do niego dojdzie czekają nas dwa trudne wyjazdowe pojedynki z Lechią Gdańsk oraz Lechem Poznań. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu przeciwko drużynie Leszka Ojrzyńskiego. Wyjazdowicze na Lechię Gdańsk wstęp mają za free!

 

Jednocześnie przypominamy o tym, że cały czas macie możliwość Podarownia Biletu młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Koszt to jedyne 5,00 zł! Wspierasz Wisłę? Wspieraj młodych kibiców!.

 

Wejściówki na mecz Wisła - Arka można kupować we wszystkich punktach sprzedażowych:

 

- przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,

- w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00)

- na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (poniedziałek-sobota w godzinach 9:00-21:00, niedziela w godzinach 10:00-20:00),

- w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

- w supermarketach "Piotr i Paweł" (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

 

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu karnetów i biletów znajdziecie tutaj.

 

Do zobaczenia przy Ł34!