Aktualności » Młodzieżowy reprezentant Polski na testach
14-11-2017r.

19-letni Michał Przybylski będzie testowany przez nasz klub przez kilka najbliższych dni.

 

Młody ofensywny pomocnik dotychczas występował jedynie w drużynach z Wysp Owczych. Ostatni sezon spędził w klubie Skála IF, w którym w 23 meczach ligowych strzelił 10 goli i zanotował 2 asysty. Dzięki temu otrzymał nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza farerskiej ekstraklasy w minionych rozgrywkach.

 

Co ciekawe zawodnik urodzony 29 grudnia 1997 roku w sierpniu 2016 został powołany na konsultację kadry Wysp Owczych, ale ostatecznie ze względów proceduralnych nie mógł w niej wystąpić. 

 

Nie tak dawno, bo 9 listopada 2017, piłkarz pochodzący ze Świnoujścia zadebiutował natomiast w reprezentacji Polski U-20, prowadzonej przez byłego Wiślaka Dariusza GęsioraPrzybylski zagrał w spotkaniu z Portugalią (1:2) w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, gdy pojawił się na boisku w 61. minucie, zmieniając Przemysława Mystkowskiego.

 

Michał dopiero co zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20. Niedawno też wygasł jego kontrakt w klubie Skála IF, w którym ostatnio zdobył sporo bramek, dlatego uznaliśmy, że warto przyjrzeć mu się z bliska - powiedział o Przybylskim dyrektor sportowy Wisły Płock Łukasz Masłowski.