Aktualności » Perfumy WP - unikalny prezent na święta
5-12-2017r.

W środę 6 grudnia 2017 roku do sprzedaży trafią ekskluzywne perfumy Wisły Płock, przygotowane we współpracy z Mo61 Perfume Lab.

 

W siedzibie perfumerii spotkali się Dominik FurmanGiorgi MerebashviliDamian Piotrowski oraz José Kanté. Nasi piłkarze stanęli przed niezwykle trudnym, ale też niewątpliwie przyjemnym zadaniem stworzenia jedynej w swoim rodzaju kompozycji zapachowej, która już za chwilę znajdzie się na naszych półkach sklepowych - Tworząc perfumy staraliśmy się połączyć nasze ulubione zapachy tak, aby uzyskać wyjątkowy efekt. Uważam, że to nam się udało - powiedział po zakończeniu udanego "eksperymentu" popularny Świrek.

 

 

Perfumy "WP" to absolutnie unikalny produkt, który na pewno trafi w gusta każdego sympatyka Wisły Płock. Potwierdzają to nasi zawodnicy, jak i sami właściciele Mo61, uczestniczący w procesie tworzenia nowego, męskiego zapachu.

 

Jak pachną perfumy Nafciarzy? Najlepiej przekonajcie się sami. My przy okazji podsuniemy Wam skład zapachowy, który znalazł się w eleganckich, stylizowanych flakonikach:

 

Nuty głowy: liść czarnej porzeczki, skórka pomarańczowa, Yuzu;

Nuty serca: kardamon, jałowiec, cynamon, wetiwer, różowy pieprz;

Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, mech dębowy.

 

W okresie przedświątecznym perfumy "WP" stają się kolejną ciekawą propozycją na prezent. Cena za jedno opakowanie (50 ml) wynosi 299 zł.

 

Nowy produkt będzie można nabyć w wiślackich punktach sprzedażowych:

na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00),

w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00, niedziela 10:00 - 20:00),

- a także przez Internet (zamówienia prosimy składać, wysyłając wiadomość na e-mail[email protected]).