Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Drugi obóz i ostatnie sparingi 

 

W środowe południe 10 lipca drużyna Wisły Płock wyruszyła w drogę na drugi z letnich obozów przygotowawczych. Tym razem Nafciarze będą stacjonować w Szamotułach i rozegrają dwa ostatnie mecze testowe.

W trakcie trwania kilkudniowego zgrupowania w Wielkopolsce zawodnicy trenera Leszka Ojrzyńskiego zagrają z dwoma przedstawicielami Fortuna 1. Ligi: GKS-em Tychy (piątek 12 lipca godz. 16:30) oraz Odrą Opole (sobota 13 lipca godz. 11:00).

Po powrocie do Płocka już do startu rozgrywek ligowych i meczu 1. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze (poniedziałek 22 lipca godz. 18:00) Nafciarze będą trenować na własnych obiektach.

Kadra na obóz w Szamotułach liczy 27 zawodników, a nieobecni na liście są: Piotr Zieliński, Mateusz Bochnak, który zakończył testy w naszym klubie, oraz zmagający się z urazami Angel Garcia Cabezali i Hubert Adamczyk.

 

Kadra Wisły Płock na zgrupowanie w Szamotułach:

Bramkarze: Thomas Dähne, Jakub Wrąbel, Bartłomiej Żynel.

Obrońcy: Alan Uryga, Piotr Tomasik, Bartłomiej Sielewski, Michał Marcjanik, Cezary Stefańczyk, Patryk Stępiński, Jakub Rzeźniczak, Damian Michalski, Jarosław Fojut.

Pomocnicy: Dominik Furman, Giorgi Merebashvili, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Riccardo Grym, Alen Stevanović, Titas Milašius, Maciej Spychała, Ricardinho, Olaf Nowak.

Napastnicy:, Oskar Zawada, Karol Angielski, Grzegorz Kuświk, Adrian Szczutowski, Patryk Leszczyński.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni