Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Kasa nr 1 otwarta od soboty 14 września!

 

Już w środę o godzinie 18:00 Wisła Płock rozegra kolejne spotkanie na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. W zaległym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy zagramy u siebie z Legią Warszawa. Będą to pierwsze w sezonie 2019/2020 Derby Mazowsza.

W dzień meczowy kasy biletowe przed stadionem otwierane są na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Teraz nie będzie inaczej i to właśnie od godziny 15:00 we wszystkich punktach zlokalizowanych przed naszym obiektem będziecie mogli nabyć wejściówki na mecz z Legią Warszawa.

Kasa numer 1, znajdująca się tuż przed wejściem na trybunę zachodnią, otwarta zostanie jednak znacznie wcześniej, bowiem już o godzinie 10:00.  Jeśli chcecie uniknąć stania w kolejkach, to zakup biletów w kasie nr 1 na spotkanie z Legią Warszawa możliwy będzie także w dni poprzedzające derbowy pojedynek.

Od soboty 14 września, a więc także w niedzielę, poniedziałek i wtorek (15-17 września) oraz w dzień meczowy (środa 18 września)  "jedynka" czynna będzie za to w godzinach 10:00-18:00. Nie czekaj na ostatnią chwilę - kup bilet wcześniej. Widzimy się #NaStadionie!

 

Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa cały czas prowadzona jest:

przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,

w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00),

na stoisku klubowym w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20),

w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

 

Do zobaczenia #NaStadionie!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni