Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Michalski za Stefańczyka

 

Damian Michalski w miejsce Cezarego Stefańczyka na prawej stronie obrony to jedyna zmiana, jaką w składzie na mecz ŁKS Łódź - Wisła Płock postanowił przeprowadzić trener Nafciarzy Radosław Sobolewski. Dodatkowo w kadrze na spotkanie z beniaminkiem znaleźli się również dwaj nieobecni ostatnio zawodnicy: Damian Rasak oraz Hubert Adamczyk, który być może otrzyma szansę debiutu w niebiesko-biało-niebieskich barwach.

W bramce po raz drugi z rzędu zobaczymy Thomasa Daehne, natomiast blok obronny tworzyć będą Damian Michalski, Jakub Rzeźniczak, Alan Uryga oraz Angel Garcia Cabezali. Przed nimi w środku pola operować będą z kolei Maciej Ambrosiewicz, Mateusz Szwoch oraz kapitan Dominik Furman, a w bocznych sektorach ponownie zagrają 17-letni Dawid Kocyła i Giorgi Merebashvili. Na szpicy pojawi się Grzegorz Kuświk. 

Jedna zmiana w składzie to nie wszystko co sztab szkoleniowy Wisły przygotował na pierwszą wyjazdową konfrontację w 2020 roku. Oprócz Michalskiego w miejsce Stefańczyka wśród rezerwowych pojawią się Damian Rasak i Hubert Adamczyk, którzy znaleźli się w meczowej "dwudziestce" kosztem Bartłomieja Sielewskiego i Mikołaja Kwietniewskiego.

Poza Stefańczykiem, Rasakiem i Adamczykiem w gronie zmienników na starcie z Łódzkim Klubem Sportowym tak jak ostatnio znaleźli się: Bartłomiej Żynel, Michał Marcjanik, Piotr Tomasik, Jarosław Fojut, Cillian Sheridan, a także wychowanek Aleksander Pawlak.

 

Przypominamy, że mecz ŁKS Łódź - Wisła Płock rozpocznie się o godzinie 15:00.

 

Wisła Płock: 30. Thomas Dähne - 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak, 18. Alan Uryga, 24. Angel Garcia Cabezali - 8. Dominik Furman (C), 28. Maciej Ambrosiewicz - 46. Dawid Kocyła, 9. Mateusz Szwoch,10. Giorgi Merebashvili - 11. Grzegorz Kuświk.

Rezerwowi: 31. Bartłomiej Żynel, 3. Michał Marcjanik, 6. Damian Rasak, 7. Piotr Tomasik, 17. Hubert Adamczyk, 20. Cezary Stefańczyk, 23. Jarosław Fojut, 26. Cillian Sheridan, 89. Aleksander Pawlak.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni