Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Petrotel zwiększa wsparcie finansowe!

 

Lokalna firma telekomunikacyjna Petrotel podpisała nową umowę z Wisłą Płock, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. W zamian za określone świadczenie finansowe nasz klub będzie reklamował partnera na stronie internetowej oraz na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

 - Nie lubię się powtarzać jednak w przypadku firmy Petrotel za każdym razem mógłbym powtarzać to samo. Współpracujemy od naprawdę wielu lat, a że wszystko układa się bez zarzutów w najbliższej przyszłości pozostaniemy partnerami - powiedział wiceprezes naszego klubu Tomasz Marzec. - Wspieramy klub już od tylu lat, że obecnie nie wyobrażamy sobie, abyśmy mieli przestać to robić. Losy Nafciarzy bardzo leżą nam na sercu, dlatego też postanowiliśmy kontynuować współpracę - dodał prezes zarządu firmy Petrotel Krzysztof Skowroński.

Petrotel Sp. z o.o. - to płocka firma telekomunikacyjna, działającą na rynku od 1997 roku, nieustannie dążąca do wzbogacania swojej oferty oraz unowocześniania infrastruktury.

Poza tym firma prowadzi działalność na bazie własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, której szkielet stanowi sieć światłowodowa. W ramach oferty usług telekomunikacyjnych Petrotel Sp. z o.o. można wydzielić następujące grupy:

· telewizji cyfrowej.

· szerokopasmowego dostępu do sieci Internet,

· usługi telefonii stacjonarnej,

· transmisji danych,

· dzierżawy łączy.


Od 16 grudnia 2011 roku Spółka Petrotel jest częścią Grupy Netia, czyli największego niezależnego operatora telekomunikacyjnego w naszym kraju. W swojej ofercie posiada usługi telewizyjne, internetowe (zarówno stacjonarne jak i mobilne), telefoniczne, a także szeroką gamę usług dodatkowych.

 

Biuro obsługi klienta

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

tel. 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni