Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

#WyGrajmyRazem. Program partnerski PKO Banku Polskiego

 

W drugiej połowie 2019 roku będący partnerem tytularnym i Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy - PKO Bank Polski wystartował z pionierskim Programem Partnerskim dla klubów ekstraklasy, który otworzył nowe możliwości pozyskania dodatkowych środków finansowych. Trzyletni projekt zakłada, że do drużyn z najwyższej ligi w Polsce może trafić w sumie nawet 60 milionów złotych!

Nowatorski Program Partnerski PKO Banku Polskiego daje zupełnie nowe możliwości, dzięki którym możemy zyskać dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój klubu, a w szczególności piłki młodzieżowej w naszym mieście. Włączając aktywnie i angażując w inicjatywę Was – kibiców będziemy mogli w pierwszej kolejności zainwestować w infrastrukturę, rozwój kadry szkoleniowej czy potrzeby adeptów płockiej akademii.

Pieniądze pozyskamy jednak jedynie w zamian za Waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty. Jako cała społeczność zyskamy tylko wtedy, gdy klikniecie w reklamę danego produktu bankowego na naszej stronie oraz w klubowych mediach. Wsparcie klubu oraz płynąca z tego tytułu korzyść dla kibica zostanie naliczona wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.

Dodatkowo zyskacie również Wy! Za każdy założony nowy produkt - zgodnie z regulaminem promocji - możecie otrzymać voucher do wydania w Wisła Płock FanShop (KLIKNIJ TUTAJ) wymienny na zakup biletu/karnetu - od 50 zł za aktywne konto do 200 zł za udzieloną pożyczkę.

Wszyscy sympatycy Nafciarzy i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowani o zaawansowaniu i rozwoju Programu Partnerskiego. Od teraz każdy kibic jeszcze bardziej będzie mógł włączyć się we wspieranie swojego ukochanego klubu!

 

OFERTA PKO BANKU POLSKIEGO DLA KIBICÓW WISŁY PŁOCK:

MINI RATKA

PKO KONTO BEZ GRANIC

PKO KONTO DLA MŁODYCH

PKO KONTO ZA ZERO


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni