Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Portal Płock partnerem medialnym Wisły

 

Miło nam poinformować, że do grona partnerów medialnych Wisły Płock dołącza Portal Płock.

Portal Płock buduje swoją pozycję na płockim rynku mediów od 2011 roku, a dziś jest wiodącym portalem internetowym w naszym mieście. To także bezpłatna gazeta "Wiadomości Portal Płock", która co miesiąc wydawana jest w nakładzie 20.000 egzemplarzy. Warto dodać, że mieliśmy już przyjemność współpracować w sezonie 2012/2013, a nasz partner zawsze starał się informować płocczan o aktualnościach związanych z Wisłą Płock.

Podpisana dziś umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/2020, a partner, w zamian za reklamę na Stadionie im. Kazimierza Górskiego zobowiązuje się do aktywnego i rzetelnego informowania Kibiców o wszystkim, co dzieje się w naszym klubie.

- Podjęcie współpracy z Wisłą Płock pozwoli odpowiedzieć na oczekiwania kibiców Nafciarzy w kwestii ilości i jakości materiałów dziennikarskich dotyczących klubu. Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z rzetelności. Doceniamy działania Wisły, ale media muszą patrzeć obiektywnie na rzeczywistość, a jeśli trzeba, konstruktywnie krytykować. Dotychczasowa współpraca z biurem prasowym i władzami klubu układała się bardzo dobrze, a podpisanie umowy pozwoli jeszcze bardziej ją zacieśnić. - powiedział redaktor naczelny Portalu Płock Michał Wiśniewski.

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni