Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Raport z wypożyczeń. Gol i asysta Szczepańskiego 

 

Przełamanie Znicza Pruszków w Poznaniu, tylko remis Pogoni Grodzisk Mazowiecki z ostatnim zespołem w tabeli i potwierdzający dobrą dyspozycję w ostatnim czasie KP Starogard Gdański to kluby, w których na co dzień występują wypożyczeni z Wisły Płock: Bartłomiej Gradecki, Piotr Zieliński oraz Patryk Szczepański. Jak im poszło?

Czterech ostatnich spotkań wygrać nie potrafił Znicz Pruszków, w którego bramce od początku sezonu stał Bartłomiej Gradecki (12 występów - 2 czyste konta). Stał, ponieważ w miniony weekend zastąpił go doświadczony Piotr Misztal, a ich drużyna na wyjeździe pokonała rezerwy Lecha Poznań 1:0. W ekipie Kolejorza grali między innymi Thomas Rogne, Maciej Makuszewski, Filip Marchwiński czy Paweł Tomczyk, a więc zawodnicy z pierwszej kadry ekstraklasowego Lecha. Tym bardziej trzeba docenić wygraną Znicza, który póki co zadomowił się w środku stawki II ligi, lecz ma jeszcze do rozegrania zaległe starcie z Garbarnią Kraków, które może nieco zmienić układ w tabeli.

Kolejnych minut na trzecioligowych boiskach nie otrzymał Piotr Zieliński z Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Do tej pory nasz wychowanek zagrał w 4 meczach - raz nie dając się pokonać, ale w kolejkach 12-13 między słupkami stanął już Sebastian Przyrowski. Po przekonującym wyjazdowym zwycięstwie z Lechią Tomaszów Mazowiecki (5:0), tym razem Pogoń jedynie zremisowała z zamykającym tabelę KS Wasilków 1:1 i pozostała w strefie spadkowej grupy I.

Jedynym naszym przedstawicielem, który otrzymał szansę gry był więc Patryk Szczepański z KS Starogard Gdański. W środku tygodnia jego zespół bez większych problemów ograł w okręgowym Pucharze Polski Gedanię II Gdańsk 3:0, a nasz zawodnik w 88. minucie ustalił wynik rywalizacji. Na murawie pojawił się niewiele wcześniej - trochę po godzinie gry. W ligowym pojedynku z Chemikiem Police (2:1) Szczepański zagrał już od początku i potwierdził dobrą dyspozycję, notując asystę przy trafieniu na 1:0 Marcina Kajca. 

 

 

*****

 

II LIGA

Bartłomiej Gradecki (Znicz Pruszków) - poza kadrą na mecz z Lechem II Poznań (1:0)

 

III LIGA

Piotr Zieliński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie zagrał w meczu z KS Wasilków (1:1)

Patryk Szczepański (KP Starogard Gdański) - 26. minut i gol w meczu z Gedanią II Gdańsk (3:0) oraz 90. minut i asysta w meczu z Chemikiem Police (2:1)

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni