Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Rzeźniczak ponownie w Galerii Mazovia!

 

W sobotę 14 września ponownie będziecie mieli okazję, aby w punkcie Wisła Płock Fanshop w Galerii Mazovia spotkać Jakuba Rzeźniczaka! Obrońca Nafciarzy po raz kolejny pomoże w dystrybucji biletów na Derby Mazowsza z Legią Warszawa!

Hitowy pojedynek Wisły Płock z Legią Warszawa, zaplanowany na środę 18 września na godzinę 18:00, zbliża się wielkimi krokami. Mecz, który odbędzie się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a bilety schodzą jak ciepłe bułeczki! Zachęcamy kibiców do nabywania wejściówek w przedsprzedaży - nie tylko w punktach stacjonarnych, ale też przez Internet. 

W jednym z naszych punktów sprzedażowych w środowe popołudnie pojawił się promujący nasze najbliższe domowe spotkanie Jakub Rzeźniczak. 11 września doświadczony obrońcy Nafciarzy czekał na kibiców już od godziny 15:30. Była to doskonała okazja nie tylko do kupienia biletów, ale też porozmawiania z Kubą, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy wzięcia autografu.  

Kolejna szansa na spotkanie piłkarza Wisły Płock w Galerii Mazovia pojawi się szybciej niż myślicie, bo już w sobotę 14 września o 15:30! To właśnie wtedy Rzeźniczak ponownie zasiądzie w punkcie Wisła Płock FanShop i będzie zapraszał do wzięcia udziału w wydarzeniu zaplanowanym na 18 września na 18:00. Nie czekaj dłużej - kup bilet na derby!

 

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni