Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


#UrodzinowyPrezentDlaNafciarza [KONKURS]

 

Tego samego dnia co trener Wisły Płock Radosław Sobolewski swoje drugie urodziny obchodzi jeden z naszych wychowanków, zawsze gotowy do działania dwunasty zawodnik "Nafciarz"!

Dwa lata temu "Nafciarz" po raz pierwszy pojawił się na ekstraklasowych boiskach. Miało to miejsce w ostatnim w 2017 roku spotkaniu na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, w którym rywalizowaliśmy z ówczesnym beniaminkiem Sandecją Nowy Sącz. Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się Giorgi Merebashvili i Damian Szymański, a mecz zakończył się wynikiem 2:2. Debiut klubowej maskotki z pewnością mógłby być bardziej udany, ale trzeba pamiętać, że jeśli nie można wygrać to należy przynajmniej podzielić się punktami. 

Od tamtej pory jest obecny na wszystkich spotkaniach Wisły Płock przed własną publicznością, a niejednokrotnie gościł także na innych obiektach w całej Polsce. Gdy tylko jest taka możliwość nasz dwunasty zawodnik pojawia się na domowych pojedynkach drugiego zespołu, a także na wielu innych piłkarskich wydarzeniach w Płocku i regionie. Warto zaznaczyć, że klubowa maskotka poza wspieraniem kolegów z szatni wzorowo wywiązuje się również ze swoich pozaboiskowych obowiązków i czynnie uczestniczy w akcjach promocyjnych klubu, o czym osobiście informuje na swoim fanpage na Facebooku.

W związku z tym wyjątkowym dniem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie #UrodzinowyPrezentDlaNafciarza. Zaproponuj, co Twoim zdaniem powinna otrzymać nasza klubowa maskotka z okazji swoich drugich urodzin. My zaś wybierzemy najlepszą odpowiedź i wręczymy zasugerowany prezent Nafciarzowi. Spośród najbardziej kreatywnych sugestii autorzy kilku najciekawszych otrzymają od nas atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!

 

Przykład: Nafciarz powinien otrzymać... nowe buty piłkarskie.

 

Regulamin konkursu "Urodzinowy prezent dla Nafciarza" znajdziecie TUTAJ.

 

Klauzula informacyjna dla uczestników konkursu "Urodzinowy prezent dla Nafciarza".

 

"Udzielałem wskazówek Arkadiuszowi Recy" - wypowiedź Nafciarza z 13 grudnia 2017. | Fot. W. Sierakowski

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni