Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Z biletem elektronicznym na Ł34!

 

Od inauguracji rundy wiosennej sezonu 2019/2020 wejście na Stadion im. Kazimierza Górskiego jest jeszcze prostsze niż do tej pory. Co należy zrobić? Wystarczy kupić bilet elektroniczny i udać się z nim na mecz Wisły Płock!

Zakup wejściówek przez Internet jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę wislaplock.kupbilety.pl, zarejestrować lub zalogować się w systemie i wybrać swoje miejsce. Po wszystkim należy zapisać bilet w telefonie lub ewentualnie wydrukować we własnym zakresie.

Od rundy wiosennej sezonu 2019/2020 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego zostały bowiem przygotowane dwie specjalne bramki - po stronie zachodniej i wschodniej - którymi na trybuny dostaną się posiadacze biletów elektronicznych. Przez nie wchodzić na teren obiektu mogą jeszcze tylko posiadacze karnetów na mecze Nafciarzy w obecnych rozgrywkach. Przy wejściu wystarczy okazać wejściówkę/karnet, a stewardzi sczytają kod kreskowy. 

Po co odkładać wszystko na ostatnią chwilę, a później stać w kolejkach przy kasach w dniu meczowym? Kup bilet online i wejdź na Stadion im. Kazimierza Górskiego o wiele szybciej!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni