Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Zapraszamy na prezentację drużyny!

 

Start nowego sezonu PKO Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Przed inauguracyjnym spotkaniem z Górnikiem Zabrze wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na uroczystą prezentację naszej drużyny.

Podczas letniej przerwy w rozgrywkach w naszej drużynie doszło do kilku zmian w składzie. Na niebiesko-biało-niebieskim pokładzie nie zobaczymy już chociażby Adama Dźwigały, Igora Łasickiego, Nico Vareli, Semira Štilicia czy Jakuba Łukowskiego. Zarząd oraz nowy dyrektor sportowy Wisły Marek Jóźwiak zadbali jednak, by nasza drużyna została odpowiednio wzmocniona.

W Płocku pojawili się dotychczas Jarosław Fojut z Pogoni Szczecin, Jakub Rzeźniczak z Karabachu Agdam, Olaf Nowak z Zagłębia Lubin, Piotr Tomasik z Lecha Poznań, Jakub Wrąbel ze Śląska Wrocław czy Damian Michalski z GKS-u Bełchatów. Dodać należy do tego powracających z wypożyczeń Macieja Spychałę oraz Huberta Adamczyka. Innymi słowy przetasowań w drużynie było całkiem sporo i zależy nam, by nasi kibice przed startem rozgrywek jak najlepiej zapoznali się z naszymi reprezentantami. 

W piątek 19 lipca o godzinie 19:47 serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na oficjalną prezentację pierwszej drużyny Wisły Płock! Będzie to niepowtarzalna okazja by przybić "piątki" z naszymi bohaterami, zebrać autografy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy nieco rozgrzać gardło przed nadchodzącym sezonem. Oprócz tego będziecie mogli zakupić nasze najnowsze gadżety czy bilety na poniedziałkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze.

Uroczysta prezentacja drużyny Wisły Płock odbędzie się w płockim Amfiteatrze w piątek 19 lipca o godzinie 19:47. Informujemy, że bramy wejściowe do Amfiteatru będą otwarte od godziny 19:00. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni