Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


IV liga: Transmisja meczu z KS Łomianki

 

W ostatnim meczu w sezonie 2018/2019 Wisła II Płock zmierzy się z KS Łomianki. Spotkanie, które rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego odbędzie się w środę 12 czerwca o godzinie 18:00. Poczynania naszego drugiego zespołu będziecie mogli śledzić w WisłaPłockTV na YouTube oraz na klubowym Facebooku!

Po przełamaniu z MKS Ciechanów (2:0) i pechowym remisie z Pogonią II Siedlce (1:1) młodzi Nafciarze rozbili Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki aż 7:0! I wygląda na to, że to na wyjeździe odnieśliśmy najwyższe zwycięstwo w kończących się rozgrywkach. Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się zawodnicy z drużyny do lat 19 o czym trener Adam Majewski wspominał po ostatnim gwizdku: - W tym meczu wspomogli nas także juniorzy z drużyny do lat 19 Piotra Górnickiego, bo mieliśmy kilka kontuzji, i na pewno stanęli na wysokości zadania.

Koncertowo zagrał jednak Patryk Szczepański, który aż czterokrotnie wpisał się na listę strzelców, a co więcej asystował także przy trafieniu Adriana Szczutowskiego. Dzięki sobotniemu wyczynowi młodszy z braci Szczepańskich ma na koncie już 10 bramek w barwach Wisły II Płock w IV lidze, a sześć goli strzelił także dla Pogoni II Siedlce.

Po trzech meczach bez porażki do Płocka zawita nasz sąsiad z ligowej tabeli - KS Łomianki, który nie ma ostatnio dobrej passy i w czerwcu jeszcze nie zapunktował. Domowe przegrane z Ożarowianką (3:4) i Drukarzem Warszawa (0:1) sprawiają, że w ostatnim spotkaniu w sezonie na pewno będą chcieli się odkuć, co pozwoliłoby im przeskoczyć nas w tabeli, a być może także piątego Hutnika Warszawa. My mamy jednak inne plany!

Czy przy najbliższej okazji Wisła II Płock zrewanżuje się KS Łomianki za jesienną porażkę 1:2? Odpowiedź poznacie uczestnicząc w najbliższym wydarzeniu, a także śledząc transmisję na żywo, którą przeprowadzimy dla Was na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube oraz klubowym Facebooku. Zapraszamy!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni