Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Łącznie czterech nieobecnych

 

Po dwie żółte kartki obejrzeli w 36. kolejce LOTTO Ekstraklasy zawodnicy Wisły Płock i Zagłębia Sosnowiec. Trzy z czterech upomnień spowodowały, że Ángel García Cabezali, Patrik Mráz oraz Giórgos Mýgas przedwcześnie zakończyli sezon 2018/2019 i nie zagrają w ostatnim meczu rozgrywek.

Do dyspozycji trenerów Leszka Ojrzyńskiego i Valdasa Ivanauskasa będą z kolei dwaj gracze, którzy ostatnio przymusowo odpoczywali. Szkoleniowiec Nafciarzy będzie mógł skorzystać z Ariela Borysiuka, a Litwin żegnający się za chwilę ze spadkowiczem z Piotra Polczaka. Opiekun naszej drużyny dodatkowo nie będzie mógł wystawić do gry zawieszonego do 6 września 2019 roku Cezarego Stefańczyka.

Grono zagrożonych przed spotkaniem z Górnikiem Zabrze (1:0) jak i po jego zakończeniu liczy sześć nazwisk, ponieważ w miejsce wykartkowanego Cabezaliego wskoczył Alan Uryga. Poza tym po siedem żółtych kartek na koncie mają Dominik Furman i Giorgi Merebashvili, a po trzy Karol Angielski, Ricardinho oraz Marcin Warcholak.

W zespole naszych najbliższych przeciwników z takiej samej listy przed ostatnim pojedynek w sezonie 2018/2019 zniknęli Mraz i Mygas, a z trzema upomnieniami do sobotniej rywalizacji (18 maja, godzina 15:30) przystąpi trójka: Michael Heinloth, Vamara Sanogo, Žarko Udovičić.

 

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:
- po czwartym napomnieniu - 1 mecz
- po ósmym napomnieniu - 1 mecz,
- po dwunastym napomnieniu - 2 mecze,
- przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) - 2 mecze.

 

ZAWIESZENI:

- Cezary Stefańczyk, Ángel García Cabezali (Wisła Płock),

- Patrik Mráz, Giórgos Mýgas (Zagłębie Sosnowiec).

 

ZAGROŻENI:

- Dominik Furman, Giorgi Merebashvili, Alan Uryga - po 7. żółtych kartek, Karol Angielski, Ricardinho, Marcin Warcholak - po 3. żółte kartki (Wisła Płock),

- Michael Heinloth, Vamara Sanogo, Žarko Udovičić - po 3. żółte kartki (Zagłębie Sosnowiec).

 

WRACAJĄ:

- Ariel Borysiuk (Wisła Płock),

- Piotr Polczak (Zagłębie Sosnowiec).

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni