Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Partner zwiększa wsparcie i zmienia się w sponsora!

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma ELKOP SE zdecydowała się przedłużyć współpracę z naszym klubem, dwukrotnie zwiększając swoje wsparcie finansowe i stając się sponsorem Wisły Płock!

Przedstawiciele spółki Pan Mariusz Patrowicz, Pani Anna Kajkowska oraz Pan Jacek Koralewski podpisali nową umowę na promocję marki Cotex, która od teraz będzie obowiązywać do 31 grudnia 2020 roku.

- Cieszymy się z przedłużenia umowy z marką, jaką niewątpliwie jest Wisła Płock. Nafciarze od kilku lat występują w ekstraklasie, a z racji tego, że wspólnie z klubem chcemy czynić ciągły progres postanowiliśmy kontynuować współpracę - powiedział Mariusz Patrowicz przedstawiciel naszego sponsora.

- Marka Cotex jest doskonale znana wszystkim płocczanom i cieszymy się, że została naszym sponsorem, a wsparcie jakie teraz otrzymamy na pewno w znacznym stopniu pomoże nam w rozwoju klubu - dodał wiceprezes klubu Tomasz Marzec.

 

 

Cotex Office Centre to jeden z najbardziej prestiżowych budynków oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe o łącznej powierzchni użytkowej  10319,55 m2. Biurowiec usytuowany jest przy zbiegu ulic Józefa Piłsudskiego i Granicznej stanowiących główną arterię miasta Płock. Budynek Cotex Office Centre  jest dobrze wyeksponowany ze względu na łatwy i szybki dojazd z każdej części miasta. Posiada idealne połączenie komunikacyjne, a także bliskie sąsiedztwo z centrami handlowymi. Położenie budynku stanowi atrakcyjne warunki rozwoju przedsiębiorstw.

 

Cotex Office Centre

ul. Piłsudskiego 35, 09-402 Płock

tel. / fax: (24) 366 06 26

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni