Aktualności » Podaruj bilet, czyli kibice dla kibiców!
11-10-2017r.

"Kupujesz bilet dla siebie, rodziny lub znajomych? To świetnie się składa, bo od teraz masz również możliwość podarowania wejściówki młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Koszt to jedyne 5,00 zł! Wspierasz Wisłę? Wspieraj młodych kibiców!".

 

Tabliczki z taką treścią znajdziecie od czwartku 12 października w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (ul. Łukasiewicza 34) oraz na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (ul. Wyszogrodzka 127). To właśnie w tych punktach sprzedaży będziecie mogli ufundować młodzieży ze wspomnianych placówek bilety na ekstraklasowe mecze Nafciarzy. Nie ma tutaj żadnych limitów i każdy może zapewnić innym tyle wejściówek ile uzna za stosowne.

 

Gwoli przypomnienia. Na poprzednie spotkanie rozgrywane w Płocku z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:0) to piłkarze Wisły ufundowali bilety młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Zgodnie z ówczesną zapowiedzią, od teraz Wy także możecie to zrobić!

 

Do zobaczenia na trybunach!