Aktualności » Wejściówki na Sandecję już dostępne!
7-12-2017r.

W bilety na ostatni w 2017 roku domowy mecz Wisły z Sandecją Nowy Sącz można zaopatrywać się już we wszystkich punktach sprzedaży! 

 

Tak jak informowaliśmy za pierwszym razem najpierw uruchomiliśmy internetową sprzedaż wejściówek oraz tę w salonikach prasowych Kolporter i supermarketach "Piotr i Paweł". Od czwartku 7 grudnia bilety dostępne są więc:

 

- przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,

- w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

- w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A),

- na stoisku klubowym w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 - od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20.

 

W sklepiku klubowym na Stadionie, przy ul. Łukasiewicza 34, sprzedaż ruszy w poniedziałek 11 grudnia.

 

Mecz z Sandecję zapowiada się interesująco, ponieważ z zespołem z Nowego Sącza nie przegraliśmy dziesięciu ostatnich potyczek! W środę 13 grudnia o godzinie 20:30 postaramy się podtrzymać tę niezłą passę. Do tego potrzebne jest jednak Wasze wsparcie z trybun, przy którym Nafciarzom gra się o wiele lepiej. 

 

Korzystając z okazji przypominamy, że ostatnie w 2017 roku starcie niebiesko-biało-niebieskich zakończy akcję Jesienny Piątak, a dodatkowo wszyscy Ci, którzy byli na poprzednim płockim spotkaniu z Arką Gdynia na Sandecję wejdą za złotówkę.

 

Do zobaczenia przy Ł34!