Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Budmat gracz miesiąca. Kto najlepszy w listopadzie 2019?

 

Od 11. kolejki PKO Ekstraklasy wraz z naszym sponsorem głównym firmą Budmat organizujemy głosowania na najlepszego gracza meczu w Wiśle Płock, a co więcej w październiku rozpoczęliśmy również plebiscyt na najlepszego gracza miesiąca. Kto ma szansę zwyciężyć w listopadzie?

Listopad 2019 roku nie był w naszym wykonaniu aż tak dobry jak październik czy wcześniej wrzesień. W tym okresie rozegraliśmy cztery ligowe spotkania, w których mierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław, Cracovią, Górnikiem Zabrze oraz Lechem Poznań. W głosowaniu za mecz we Wrocławiu wygrał autor honorowego trafienia Damian Michalski, za pojedynek z Pasami wyróżniony został Cezary Stefańczyk, a w dwóch następnych tygodniach Waszymi głosami triumfował Giorgi Merebashvili. Oprócz nich wśród nominowanych do najlepszej trójki byli także: Ricardinho, Thomas Daehne, Alan Uryga i Michał Marcjanik. 

To właśnie z tego siedmioosobowego grona wybraliśmy czwórkę, która powalczy o statuetkę i nagrody za tytuł "Budmat gracz miesiąca - listopad 2019" - voucher od firmy Budmat na naukę jazdy driftingowej oraz pakiet stylizowanych ubrań specjalnie od Drift Masters Grand Prix. Wśród ostatecznie wyróżnionych znaleźli się: Merebashvili, Stefańczyk, Ricardinho oraz Daehne. Który z naszych zawodników  Waszym zdaniem najlepiej zaprezentował się w listopadowych starciach ze Śląskiem, Cracovią, Górnikiem i Lechem?

 

GŁOSOWANIE ODBYWA SIĘ:

- na Facebooku Wisły Płock,

- na Twitterze Wisły Płock.

 

Plebiscyt trwa do piątku 6 grudnia do godziny 12:00. Następnie zsumujemy wszystkie oddane głosy i ogłosimy wyniki. Zapraszamy do udziału w zabawie i przypominamy, że pierwszym laureatem w październiku 2019 został Dominik Furman. 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni