Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


"Efektowny debiut Sobolewskiego"

 

O nieoficjalnym debiucie na ławce trenerskiej Wisły Płock Radosława Sobolewskiego przeczytacie w naszym najnowszym poniedziałkowym przeglądzie prasy. Przypominamy, że w piątek po południu Nafciarze zagrali towarzysko z cypryjskim Pafos FC i wygrali 4:0 (1:0), wykorzystując tym samym przymusową przerwę w rozgrywkach, spowodowaną przełożeniem meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa.

 

*****

 

PORTAL PŁOCK

Efektowny debiut Sobolewskiego. Hat-trick Kuświka [FOTO]

Fragment tekstu: Strzelanie rozpoczęło się w ostatniej fazie meczu, kiedy Cypryjczycy oddychali już rękawami. W 77. minucie Kuświk dobił uderzenie Sahitiego, który trafił w słupek. Cztery minuty później napastnik wykorzystał rzut karny, podyktowany po zagraniu piłki ręką, a hat-tricka skompletował efektownym strzałem z długi róg już w doliczonym czasie gry. 

 

Nafciarz powrócił na ławkę Wisły Płock

Fragment tekstu: Radosław Sobolewski, będący w latach 1998-2002 filarem drużyny Nafciarzy, powrócił do Płocka jako pierwszy trener. W swoim debiucie ograł towarzysko cypryjski zespół Pafos FC 4:0 (1:0).

 

*****

 

TYGODNIK PŁOCKI

Świetny początek trenera Sobolewskiego

Fragment tekstu: W zastępstwie za przełożony mecz 4. kolejki Ekstraklasy z Legią Warszawa Wisła Płock rozegrała na swoim stadionie sparing z ósmą ekipą ligi cypryjskiej Pafos FC. Mecz wygrany 4:0, był debiutem trenera Radosława Sobolewskiego.

 

*****

 

GOL24.PL

PKO BP Ekstraklasa. Wysoka wygrana Wisły Płock w debiucie Radosława Sobolewskiego

Fragment tekstu: W pierwszym meczu pod wodzą nowego szkoleniowca - Radosława Sobolewskiego, Wisła Płock pokonała cypryjski Pafos FC 4:0. Sparing zorganizowany w miejsce ligowego spotkania z Legią był otwarty dla publiczności. Gole dla gospodarzy strzelili Mateusz Szwoch oraz Grzegorz Kuświk (trzy).

 

*****

 

TVP SPORT

Świetny debiut Radosława Sobolewskiego. Wisła Płock błysnęła formą w sparingu

Fragment tekstu: W czwartej kolejce PKO Ekstraklasy Wisła Płock zagra dopiero później – mecz z Legią Warszawa, który był rozplanowany na niedzielę 11 sierpnia, został przełożony z powodu spotkania Wojskowych w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy. W zamian Nafciarze rozegrali sparing z cypryjskim Pafos i wygrali 4:0 (1:0). W tym spotkaniu jako trener zadebiutował Radosław Sobolewski.

 

*****

 

POLSKIE RADIO RDC

Magazyn sportowy (Polskie Radio RDC)

Fragment tekstu: Początek transmisji o godz. 9:10. Gośćmi Arkadiusza Błaszczyka są Dominik Furman, Tomasz Sokołowski i Piotr Włodarczyk.

 

Tomasz Kłos: Wisła Płock gra o utrzymanie w ekstraklasie

Fragment tekstu: Nafciarze po trzech ligowych kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie punktu. Zespół po rezygnacji trenera Leszka Ojrzyńskiego objął Radosław Sobolewski, który do tej pory nie pracował na stanowisku pierwszego szkoleniowca.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni