Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Mereba najlepszy także w #WPŁLPO

 

Podobnie jak przed tygodniem w głosowaniu na najlepszego gracza meczu Wisły Płock zwyciężył Giorgi Merebashvili. W pierwszym rewanżowym spotkaniu przy Ł34 w sezonie 2019/2020 Nafciarze ulegli Lechowi Poznań (0:2) i świetna doskonała seria bez porażki została zakończona.

Na naszej pomeczowej grafice pojawili się trzej wyróżnieni przez nas uczestnicy piątkowego pojedynku. Wśród nich znaleźli się lider defensywy Alan Uryga, którego wizerunek widnieje na koszulce z akcji Zimowy Trójpak, wracający do dobrej dyspozycji gruziński skrzydłowy Giorgi Merebashvili oraz jeden z naszych najlepszych strzelców Ricardinho.

 

 

Na naszym profilu na Facebooku mogliście głosować na swojego faworyta za pomocą odpowiednich reakcji, bądź wpisując swojego kandydata w komentarzu. Oprócz nominowanej trójki głosy otrzymał również Thomas Daehne. Zgodnie z zapowiedzią wśród osób, które wzięły udział w naszej zabawie wylosowaliśmy trzy, które otrzymają drobne upominki od naszego Sponsora - firmy BUDMAT. Nagrody otrzymują: DA RO, Piotr Żaglewski, Michał Czarny. Gratulujemy!

Upominki od naszego sponsora będzie można odebrać w klubowym dziale marketingu w dni powszednie w godzinach 8:00 - 16:00.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni