Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Szwoch graczem meczu #LGDWPŁ

 

Po raz kolejny nie udało nam się zwyciężyć w Gdańsku. W meczu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy to Lechia po raz drugi w sezonie 2019/2020 okazała się od nas lepsza, a trzy punkty ekipie gospodarzy zapewnił dublet najskuteczniejszego obcokrajowca ligi - Portugalczyka Flavio Paixao. Najlepszym zawodnikiem w szeregach Wisły Płock wybraliście natomiast Mateusza Szwocha. Dla 26-letniego pomocnika występującego z numerem dziewiątym to pierwsze takie wyróżnienie w rozgrywkach. 

Na naszej pomeczowej grafice pojawili się trzej nominowani przez nas uczestnicy sobotniej konfrontacji na Stadionie Energa. Wśród nich oprócz wspominanego Mateusza Szwocha znaleźli się defensywny pomocnik Damian Rasak oraz prawy obrońca Cezary Stefańczyk. Na naszym profilu na Facebooku mogliście głosować na swojego faworyta za pomocą odpowiednich reakcji. W komentarzach pod postem kilka głosów otrzymał zaś  Giorgi Merebasvhili, którego najlepszym wybieraliście w poprzednich starciach z Lechem Poznań (0:2) i Górnikiem Zabrze (2:2). 

Zgodnie z zapowiedzią wśród osób, które wzięły udział w naszej zabawie wylosowaliśmy trzy, które otrzymają drobne upominki od naszego sponsora - firmy BUDMAT. Nagrody otrzymują: Łukasz Stylski, Jakub Piotrowski oraz Michal Cak. Gratulujemy! Upominki od naszego sponsora będzie można odebrać w klubowym dziale marketingu w dni powszednie w godzinach 8:00 - 16:00.

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni