Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Wyprawka szkolna z Wisła Płock FanShop!

 

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, ale nie martwcie się do rozpoczęcia roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu. Jako, że jako klub nigdy nie zapominamy o najmłodszych fanach Nafciarzy, specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę, dzięki której całą wyprawkę szkolną będziecie mogli skompletować w Wisła Płock FanShop!

Przypominamy, że w sprzedaży cały czas dostępne są artykuły związane z powrotem do szkoły. Wiślackie plecaki, torby na ramię, worki na plecy wysokiej jakości oraz wiele przyborów szkolnych takich jak: piórniki dwukomorowe, zeszyty, bloki techniczne i rysunkowe, plany lekcji czy pudełka śniadaniowe.

Pamiętajcie jednak, że w naszej ofercie znajdziecie całą gamę innych produktów, które w rozpoczynającym się już za chwilę roku szkolnym 2019/2020 na pewno przydadzą się Waszym pociechom! Długopisy, ołówki, linijki czy też rzeczy potrzebne na lekcje WF-u jak: torby sportowe, dziecięce koszulki meczowe i inne koszulki bawełniane, bidony, a na tym przecież nie koniec.

W ofercie znajdziecie również chociażby Dobre Krzesła Wisły Płock, stworzone we współpracy z firmą Entello, przy których najmłodszym sympatykom Wisełki odrabianie lekcji na pewno będzie szło o wiele lepiej! 

 

Cennik dostępnych produktów szkolnych:

Plecaki (różne wzory) - 99,00 zł;

Worki (różne wzory) - 40,00 zł;

Pudełko śniadaniowe - 20,00 zł;

Piórnik - 50,00 zł;

Piórnik (tuba) - 25,00 zł;

Długopisy z clipem 5,00 zł;

Długopisy z piłką 4,00 zł;

Długopisy metalowe 3,00 zł;

Linijka 5,00 zł;

Torba na ramię niebieska - 69,00 zł;

Torba na ramię czarna 59,00 zł;

Zeszyty (różne rodzaje) - 4,00 zł;

Bidony - 20,00 zł.

 

To i wiele innych gadżetów szkolnych do nabycia w obu naszych punktach sprzedażowych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek 8:00-16:00) oraz w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzka 127 (poniedziałek - sobota 9:00-21:00, niedziela 10:00-20:00), a także przez Internet! Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni