Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Czas wrócić na boisko

 

W najbliższych dniach pięć zespołów Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock wznowi ligowe rozgrywki. W czasie przerwy letniej na ich ławkach doszło do kilku roszad trenerskich, ale wszystko po to, by młodzi piłkarze zrobili dalszy krok w swoim rozwoju.

Jako pierwsi zaprezentują się zawodnicy z rocznika 2003, których znowu poprowadzi Rajmund Koperek. W najbliższy poniedziałek, 19 sierpnia, podejmą oni na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego UKS Varsovię w “Ekstralidze” B1 - początek meczu o 18:30.

Dzień później w roli szkoleniowca rocznika 2006 zadebiutuje Piotr Górnicki, który poprowadzi nowych podopiecznych w domowym spotkaniu przeciwko warszawskiej Legii w “Ekstralidze” C2 – odbędzie się ono w samo południe przy Łukasiewicza 34.

W środę, 21 sierpnia, na murawie zobaczymy aż trzy wiślackie zespoły. Już o 11:00 swój mecz przy Ł34 rozpocznie drużyna do lat 19 z Arturem Serockim na ławce, która w “Ekstralidze” A1 podejmie MUKS Unię Warszawa.

Cztery godziny później zaplanowano pojedynek “Nafciarzy” w “Ekstralidze” B2, którzy zagrają u siebie z Escolą Varsovia. 15-latków, podobnie jak w ubiegłym sezonie, poprowadzi Krzysztof Kwasiborski.

Jako ostatni wyjdą na murawę 14-latkowie Łukasza Majewskiego, którzy w wyjazdowym pojedynku “Ekstraligi” C1 zagrają z Radomiakiem – początek o 19:30.

 

 

 

Michał Michalak

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni